Høsten turneringer ligger klar

Publiseringsdato: Sep 14, 2013 4:10:57 PM

Da er nok høsten over oss og en av godene er at turneringene kommer på rad og rekker utover. Dere finner klubbens aktiviteter under linken "Aktivitet" til venstre. Her finner dere også klubbens aktivitetsplan og Vest-Agder bridgekrets sin terminliste.

Her er noen aktuelle turneringer:

Farsund Open - parturnering lørdag 21. september og lagturnering søndag 22. september

NM for klubblag - arrangeres av NBF. Se denne linken for mer informasjon. Her bør R7 stille med flere lag. Påmeldingsfrist 1. oktober.

KM lag arrangeres lørdag 12. oktober i Farsund. Påmelding på turneringsweb'en. Her bør vi også stiller flere lag!

SM/4. divisjon arrangeres over to helger og første runde går 9-10 november på Skottevig. Her er det vi som er arrangør. Vi stilte med 8 lag i 2012/2013 og målsetningen er å stille flere lag i år. Egen info kommer i løpet av neste uke.

Så ingen grunn til å sitte hjemme å kjede seg nå som høsten slår inn for fullt. Nok av muligheter og den fullstendige oversikten får du på turneringsweben til NBF.